ABC piłkarza i rodzica

Ogłoszenie dla rodziców i zawodników:

- Dzieci na zajęcia przebierają się samodzielnie (muszą umieć wiązać buty).

- W trakcie zajęć treningowych i zawodów rodzice/opiekunowie nie kontaktują się z dziećmi, ponieważ wpływa to na ich koncentrację.

- W przypadku gdy zawodnik jest chory lub kontuzjowany, należy zgłosić trenerowi czas absencji od treningów.

- Rodzice/opiekunowie powinni powiadomić trenera prowadzącego drużynę o każdej nieobecności dziecka na treningu (np. sms).

- Aby uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez naszą Akademię, należy posiadać aktualne badania lekarskie

- Zawodników obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów gazowanych, chipsów oraz słodyczy. Powyższy zakaz obowiązuje bezpośrednio przed w trakcie oraz bezpośrednio po treningach i meczach drużyny.

- W przypadku powołania dziecka na turniej lub sparing, rodzic/opiekun powinien potwierdzić jego udział, w przypadku niemożliwości uczestnictwa dziecka, należy powiadomić o tym trenera najpóźniej na 5 dni przed turniejem lub sparingiem.