Program wsparcia.

Piłkarskie Nadzieje ogłaszają program wsparcia dla zawodników Motoru w postaci 10 dofinansowań do składek w klubie.

Jest to program mający pomóc młodym, zdolnym piłkarzom i ich rodzicom.

Zasady:

- wsparcie obejmuje pokrywanie opłat (tzw. składek) od lutego do czerwca 2017 wyłącznie przelewem z PN Motor do Akademii

- wysokość wsparcia 50 zł miesięcznie dla zawodnika (różnicę dalej wpłaca rodzic)

- zastrzegamy sobie możliwość cofnięcia wsparcia w każdym momencie ( nie przewidujemy tego ale mogą wyjść różne sytuacje) i z tego tytułu uczestnikom nie przysługują żadne roszczenia

Uczestnicy:

Wnioski mogą składać rodzice zawodników, którzy:

- są zawodnikami Motoru Lublin SA lub PN Motor Lublin na zasadzie stałej (tj. bez wypożyczeń)

- biorą udział w rozgrywkach LZPN w kategorii młodzik młodszy lub wyższej

- prezentują wysoki poziom sportowy tj. występują lub występowali regularnie w kadrze województwa

- są w trudnej sytuacji materialnej lub są osobami dojeżdżającymi

- mają uregulowane wpłaty do stycznia 2017 włącznie

Wnioski proszę przesyłać mailem: d.misiurek@pilkarskienadzieje.pl lub przekazywać osobiście do dnia 25 stycznia.

Osoby wszystkie poinformujemy o decyzji maksymalnie do 9 lutego. Od decyzji nie przysługuje odwołanie.

W celu przejrzystości zastrzegamy sobie możliwość publikacji imion i kategorii wiekowej zawodników, którzy otrzymają wsparcie np. Kuba - junior

Środki na program zabezpieczono z ekwiwalentów jakie uzyskał PN Motor z przejścia zawodników do innych klubów.