Skladki członkowskie.

Informacje dotyczące wpłaty składki członkowskiej.

W przypadku braku wpłaty składki członkowskiej w wyznaczonym terminie, AP Motor Lublin zastrzega sobie możliwość podjęcia stosownych decyzji, m.in.: po wcześniejszym upomnieniu przez trenera prowadzącego bądź koordynatora o braku wpłaty - ODMOWY udziału zawodnika w treningu lub zawodach.

* Uczestnictwo w zajęciach szkoleniowych organizowanych przez AP Motor Lublin jest dobrowolne, dlatego też zarząd Klubu będzie bezwzględnie egzekwował opłatę składki członkowskiej.

* Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie czesnego za zajęcia szkoleniowe. Może to nastąpić tylko i wyłącznie w przypadku poświadczenia niskiego statusu materialnego zawodnika AP Motor Lublin, po wcześniejszym złożeniu dokumentacji do Dyrekcji Klubu (deklaracja PIT oraz podanie z opisem sytuacji) oraz podpisaniu decyzji przez Zarząd AP Motor Lublin.

Pozdrawiam,

LESZEK BARTNICKI _Prezes Zarządu Motoru Lublin SA_ tel.: +48 501 552 241 e-mail:BARTNICKI@MOTORLUBLIN.EU MOTOR LUBLIN SA, ul. Stadionowa 1, 20-405 Lublin e-mail:SEKRETARIAT@MOTORLUBLIN.EU (http://motorlublin2006.futbolowo.pl)