Do przerwy 0:1...Mistrz jest tylko jeden!

W meczu na szczycie MOTOR LUBLIN 2006 pokonał na boisku przy Kresowej drużynę DUBLERA OPOLE LUBELSKIE 2:1. Wygraną chłopcy przypieczętowali zwycięstwo w całych rozgrywkach ligowych, pozostając jednocześnie jedyną niepokonaną drużyną.

W pierwszej połowie meczu dominowali zawodnicy Dublera dokumentując przewagę bramką zdobytą w 12 minucie. W 19 minucie mogli podwyższyć wynik, na szczęście dla nas nie wykorzystali rzutu karnego. Do przerwy pozostało 0:1.

Po przerwie zdecydowana i bardziej agresywna gra naszych młodych piłkarzy przyniosła efekt w postaci dominacji i zdobycia dwóch bramek. Pierwszą w 46 minucie po pięknym rajdzie Piotra Berezy i jego asyście zdobył Kuba Kalinowski, drugą w ostatniej minucie po poddaniu Borysa zdobył Sebastian Sikora.

MOTOR LUBLIN 2006 MISTRZEM LUBELSKIEJ LIGI MŁODZIKA MŁODSZEGO D2  GRUPA 1!!!